Концерти на „Enslaved“ и „Paradise Lost“ в София през април
Норвежката блек метъл група „Enslaved“ и британците от „Paradise Lost“ са сред специалните гости, поканени в София от „Тангра мега рок“ по повод рождения ден на радиото през април 2018 г.
Концертът на „Enslaved“ ще бъде на 3 април, а на „Paradise Lost“ – на 4 април 2018 г., става ясно от оригиналното съобщение на радиото.
Очаква се „Enslaved“ да представят песни от новия си албум „E“, който се очертава като един от най-успешните в кариерата на норвежците. Те ще пристигнат в София веднага след участието си като хедлайнери в традиционното голямо американско турне на популярното списание „Decibel“ през март.

