sliderПоп

Стинг пристига в София през есента!

Едно от легендарните имена в историята на музиката – Стинг – пристига в София тази есен. Концертът му ще се състои на 16 септември в „Арена Армеец“.

Гостуването му е част от турнето в подкрепа на колекцията от 10 парчета, което започна през февруари от Северна и Южна Америка. През лятото Стинг ще отпътува към Азия и ще участва в няколко фестивала от Европа.

Изпълнителят идва у нас за четвърти път. Първо той имаше участие в Зимния дворец в София през 1996 г., след това в Несебър през 2006 г., а през 2011 г. изнесе спектакъл със Софийската филхармония на столичния стадион „Георги Аспарухов“.

Билетите за концерта са на цени от 70 до 140 лева.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *